Засідання комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

28.12.2016, 08:12

27 грудня в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за головування першого заступника міського голови, голови комітету Олександра Чуприни.

 

На засіданні були присутні члени комітету: начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко, начальник відділу планування і забудови територій УАіМ Олена Клевана, представник департаменту житлово-комунального господарства Валерій Гирявець, представник управління соціального захисту населення Ірина Дерев’ягіна, начальник управління з інвестицій і будівництва Олександр Кравченко, начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці УСЗН Неоніла Жеглата, начальник відділу ДАБК Михайло Шкопотко, представник громадської організації «Товариство захисту прав дітей-інвалідів «Ніжність» Тетяна Нальотова, голова громадської організації інвалідів війни та Збройних сил Микола Дудник, голова громадської організації «Ветерани Другої світової війни та праці» Віра Станицька.

 

Участь у засіданні комітету взяли начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, завідувач сектору з фізичної культури і спорту Ольга Карпенко, директора КП Міський палац культури і творчості Олександр Меренков, директор ДЮСШ №2 Олександр Стокоз, ДЮСШ №1 Віктор Чирочка, спеціаліст «Інваспорту» Тетяна Амельченя.

 

Під час засідання розглянули питання щодо виконання протокольних доручень засідання комітету від 21.10.2016 року, підбили підсумки роботи за 2016 рік і розглянули перспективи на 2017 рік..

Особливу увагу звернули на забезпечення доступності мало мобільних груп у медичні заклади нашого міста, дали доручення щодо заміни покриття на пандусі в управління охорони здоров’я, з розробки проектно-кошторисної документації побудови пандуса в інфекційне відділення міської лікарні.

Обговорили питання влаштування підйомника в Палаці культури і творчості, побудови санвузлів, влаштування місць у залі.

Розглянули необхідність встановлення пандуса до міської бібліотеки для дорослих, обладнання санвузлів у приміщенні дитячої бібліотеки, де знаходиться й ЦНАП.

На контролі залишається питання облаштування підйомника і санвузлів у СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, встановлення підйомника в басейні ДЮСШ №2. Облаштування пандуса до ДЮСШ №2 буде продовжено весною.

Обговорили питання побудови майданчика для занять з штовхання ядра та гри в боча біля спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

 

Представникам управлінь, відділів і підприємств дані доручення з розробки плану заходів на 2017 рік відповідно до міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2016-2020 роки.