82 дитини з особливими потребами отримали подарунки на новорічне свято

29.12.2016, 16:40

28 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості в рамках міської програми «Реабілітація дітей-інвалідів» відбувся чудовий святковий новорічний ранок для дітей-інвалідів.

 

На свято завітали представники органів місцевого самоврядування: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Лариса Василенко.

 

Від імені міського голови Дмитра Бикова перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав дітей та батьків з Новим Роком. «Новий рік – найяскравіше та хвилююче, веселе свято в році. Нехай воно принесе радість, виконання мрій, здоров’я, успіхів у всіх починаннях!» Олександр Чуприна відзначив, що всі міські програми, направлені на підтримку дітей з особливими потребами, будуть підтримуватися й надалі. З нагоди свята вручив дітям довгоочікувані солодкі подарунки. 

 

Традиційно не залишив поза увагою дітей, які потребують особливої уваги і піклування, народний депутат України Костянтин Жеваго. З привітаннями та подарунками від його імені виступив помічник-консультант народного депутата, головний спеціаліст з комунікацій ПрАТ «Полтавський ГЗК»  Руслан Клименко, який зачитав вітальну листівку, вручив дітям подарунки.

 

Учасників новорічного ранку також вітали міські благодійники й теж радували їх гарними подарунками. Свято пройшло на веселій позитивній ноті. Малеча дружно розважалася біля новорічної красуні-ялинки в компанії  Діда Мороза, Снігуроньки та інших казкових героїв. Кожна дитина, яка завітала в ЦДтаЮТ, отримала море позитивних емоцій та гарних вражень. А радісні посмішки дітей стали кращим подарунком для батьків та соціальних працівників. Чудову святкову програму підготували для дітей з особливими потребами вихованці Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом директора Надії Сакун та її заступника Наталії Ляховенко.

 

Керівник міської Програми реабілітації дітей-інвалідів Любов Хиль висловила вдячність органам місцевого самоврядування, керівництву ПрАТ «Полтавський ГЗК», засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», міським благодійникам та спонсорам за фінансову підтримку й пильну увагу до дітей з особливими потребами. Діти подарували гостям медалі та яскраві новорічні ялинки, виготовлені власноруч. Також вручили вдячності із загальним фото дітей на фоні картини відомої художниці Оксани Бойко.

 

У рамках проекту «Крок у соціум», започаткованого з ініціативи міського голови Дмитра Бикова, працівники ТЦСО «Калина» допомогли дітям, хворим на ДЦП, приїхати на свято у ЦДтаЮТ та повернутися додому. 82 дитини з особливими потребами отримали подарунки на новорічне свято.