Вітання народного депутата України К.В.Жеваго

30.12.2016, 08:34

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Із настанням нового року в наше життя вихором вриваються нові мрії, нові плани і нові перемоги. Кожен день відкриває для нас можливості, які зі швидкістю вітру втілюються у життя. Саме зараз у нас з вами є всі підстави для того, щоб з великою впевненістю зробити крок у новий рік та нове життя.


Переконаний, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.


Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя. Від щирого серця бажаю, щоб у 2017 році всі ваші досягнення зросли багаторазово, щоб усі задуми втілились у життя і змінили його на краще! Нехай кожен день буде наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.


Нехай Різдвяна зірка принесе у ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серце і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають вашу родину, натомість у ній завжди панують мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!

 

З повагою,

Народний депутат України                              К.В.Жеваго