Вітання міського голови із Днем металурга

16.07.2010, 11:24

Шановні гірники й металурги! Дорогі комсомольчани!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем металурга.
Сьогодні на вашу адресу прозвучать тисячі вдячних слів за самовіддану та важку працю, яка зміцнює наше місто й державу, зберігає за Україною одне з провідних місць у світі в галузі металургійного виробництва.
Серцем Комсомольська ми правильно і справедливо називаємо Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, який входить до числа найбільших світових виробників обкотишів і є одним із найсучасніших підприємств гірничодобувної галузі. Труд тисяч комсомольчан забезпечує його стабільну роботу і є запорукою благополуччя та процвітання міста. Гірники й металурги Комсомольська завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю, а професія металурга в нашому місті є почесною, шанованою та найпопулярнішою. Свій професіоналізм ви щоденно підтверджуєте зростанням обсягів виробництва, підвищенням якості продукції. Комсомольчани переконані, що всі намічені вами плани будуть здійснені завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Прийміть щиру подяку за труд!
Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя!
Від усього серця бажаю всім нових трудових звершень на благо нашого рідного міста й України. Хай вам щастить!

 

Міський голова Сергій Супрун