Інформація

4.01.2017, 14:29

ІНФОРМАЦІЯ

виконавчого комітету

Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності,

якого буде залучено до проведення незалежної оцінки

об’єкту, що підлягає відчуженню

 

Назви об’єктів:

1. Двокімнатна квартира житловою площею 64,8 кв. м за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Першопрохідців, буд. № 3, кв. № 79;

балансоутримувач – КЖЕП № 4.

Спосіб відчуження: шляхом укладення договору дарування.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу. При цьому, якщо учасник конкурсу не менш як тричі брав участь у конкурсах щодо відбору експертів, то він може подати до комісії замість нотаріально засвідченої копії статуту офіційного листа про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;  
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • бізнес-програму учасника конкурсу;
  • один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються у запечатаному конверті. Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.

Документи до комісії приймаються до 12 години 25 січня 2017 року за адресою: 39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к. 204, тел.(05348) 2-17-73.

Конкурс відбудеться 25 січня 2017 року о 15-00 за адресою: 39800 Полтавська обл.,       м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, к. 204 (житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської обл.).