У місті привітали батьків першої новонародженої дитини 2017 року

4.01.2017, 14:36

04 січня 2017 року представники органів місцевого самоврядування завітали в пологове відділення міської лікарні з приємною місією. Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав родину першого новонародженого в Горішніх Плавнях у 2017 році.

 

Щасливі батьки Катерина та Іван назвали довгоочікуваного сина Михайлом. Хлопчик народився 01 січня о 00.56 годині за допомогою кесарева розтину. Немовля важить 2820 кг, його зріст становить 53 см. На сьогоднішній день мама й дитина почуваються добре.

 

Вітаючи з важливою світлою та радісною сімейною подією, перший заступник міського голови Олександр Чуприна побажав родині всього найкращого, хлопчику - рости здоровим, щасливим та тішити своїх батьків. Від імені міського голови Дмитра Бикова вручив родині подарунковий набір та вітальну листівку на добру згадку.

 

До привітань також приєдналися головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр, в.о. завідувача акушерсько-гінекологічного відділення Людмила Смаженко, ЗМІ.

 

Родина подякувала органам місцевого самоврядування за увагу та чудові комфортні умови, створені у лікарні для породіль та членів їх сімей. У пологовому відділенні виконано капітальний ремонт, що не тільки забезпечує належні санітарно-гігієнічні умови, а й задовольняє естетичні потреби. Для кожної пацієнтки облаштовано окрему палату зі сучасними зручними меблями. Пологи у Горішніх Плавнях безкоштовні.

 

За минулий 2016 рік у Горішніх Плавнях народилося 443 дитини: 236 хлопчиків, 207 дівчаток.