Дмитро Янчук: «Коли головне житлове питання вирішено – можна зосередитися на спорті!»

5.01.2017, 12:12

Напередодні Нового 2017 року відбулася зустріч міського голови Дмитра Бикова, секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти зі спортсменами, які змагалися в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

 

На зустрічі були присутні майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України, спортсмен веслувального клубу «Гірник», бронзовий призер 31 Літніх Олімпійських ігор у веслуванні на каное Дмитро Янчук, Заслужений тренер України Микола Мацапура, мама та дідусь майстра спорту міжнародного класу, члена національної збірної України, спортсмена веслувального клубу «Гірник» Павла Алтухова, який посів 4 місце в гонках з веслування на каное на 1000 метрів. На жаль, не зміг бути присутнім Іван Іванов, майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної команди України з тріатлону, учасник Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. У цей час спортсмен перебував на зборах.

 

Представники органу місцевого самоврядування оформили право власності спортсменів на житло. Секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота передав олімпійцям ключі від квартир. Повідомив, що у квартирах виконано капітальні євроремонти під ключ. Для створення комфорту встановлено енергозберігаючі вікна, сучасну сантехніку, естетично оздоблено інтер’єр.

 

Відвідавши квартири, власники були приємно здивовані побаченим. Хлопці та їх родини залишилися задоволеними чудовим новорічним сюрпризом, подякували за значний подарунок депутатам Горішньоплавнівської міської ради на чолі з міським головою Дмитром Биковим, секретарем міськради Сергієм Доротою. Сім’я Алтухових поділилася, що збирається зустріти новорічні свята в новій 2-х кімнатній квартирі. Дмитро Янчук подякував, що отримав 3-х кімнатну квартиру в новобудові з достойним євроремонтом під ключ. «Коли головне житлове питання вирішено – можна зосередитися на спорті!» - зазначив бронзовий призер Олімпійських ігор.

 

У ході спілкування Дмитро Биков поцікавився перебігом поточних тренувань спортсменів та планами на майбутнє, побажав олімпійцям та їх тренеру міцного здоров’я, невичерпної енергії, спортивної вдачі та успіхів у наступному олімпійському циклі.