Найновіша техніка для нашого міста

11.01.2017, 16:26

11 січня міський голова Дмитро Биков відвідав комунальне підприємство «СпецЕко» Горішньоплавнівської міської ради, для якого був придбаний сучасний автомобіль-самоскид для перевезення сипучих вантажів торгової марки МАЗ нового покоління, що відрізняються колісною формулою, силовими агрегатами, вантажопідйомністю, способами розвантаження та іншими технічними характеристиками.

 

За результатами проведених торгів перемогло ТОВ «Укравтокомплект», яке протягом цілого ряду років є офіційним дилером ВАТ «МАЗ» з продажу техніки цієї марки в Україні. Вартість авто становить 2 млн 65 тис. грн. З міського бюджету були виділені кошти на поповнення уставного фонду КП «СпецЕко» на виплату вартості автомобіля. Сьогодні автомобіль проходить реєстрацію.

 

«Це перший автомобіль-самоскид в історії міських комунальних підприємств. Для КП «СпецЕко», яке виконує ремонтні дорожні роботи, а зараз буде займатися питаннями озеленення й благоустрою, такий автомобіль вкрай необхідний, – наголосив міський голова Дмитро Биков. – Сьогодні ми посилюємо матеріально-технічну базу комунальних підприємств, закуповуючи найсучаснішу техніку відомих виробників, для того щоб бути незалежними від підрядних підприємств, щоб бути самостійними й добре технічно оснащеними, де будуть працювати досвідчені механіки та інженери, які знають сучасну техніку й володіють ситуацією на ринку сучасних автомобілів».

 

Самоскид обладнаний сучасним двигуном французької марки Renault Євро 5, встановлена німецька коробка передач. Найцікавіша деталь, яка впадає в око, оригінальна U-подібна платформа (кузов). Це перший в Україні автомобіль такої комплектації від МАЗ. Попереду машина обладнана пристроєм, який дозволяє навісити відвал, з яким можна використовувати авто як снігоприбиральну техніку. З дня на день приїдуть сервісні фахівці, які й встановлять цей відвал. Тоді машина повністю буде готовою до роботи в зимовий період.