Візит до поліклініки «Медичний центр ПМСД»

17.01.2017, 10:37

13 січня міський голова Дмитро Биков разом із заступником Надією Угнічевою й секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою ознайомилися із ходом ремонтних робіт у лікувально-профілактичному закладі поліклініці «МЦ ПСМП», зокрема, у педіатричному відділенні, де проведено перший етап ремонтних робіт і оснащення кабінетів необхідним обладнанням, інструментарієм і меблями.

Оглянувши всі приміщення відділення, міський голова зазначив, що на сьогодні виконано перший етап робіт зі створення комфортних умов для маленьких пацієнтів, батьків і роботи медичного персоналу. У відділенні завершено ремонт і оснащення трьох кабінетів лікарів-педіатрів, туалету та реконструкція холу. Розміщені яскраві зручні диванчики для відвідувачів, встановлений великий телевізор. Чекаючи своєї черги до лікаря, малюки і батьки зможуть провести час цікаво й корисно. Діти будуть дивитися мультфільми, а дорослі – освітні, профілактичні відеоролики, підготовлені Міністерством охорони здоров’я про правильний догляд і виховання своїх нащадків.

«Приємна обстановка створює гарний емоційний настрій відвідувачам і полегшує працю медичному персоналу. У цьому році ми продовжимо ремонт і оснащення відділення. Планується провести ремонт у кабінеті підтримки грудного вигодовування дитини й оснастити його необхідним медичним обладнанням та меблями. Також будемо закладати кошти в міському бюджеті для придбання кондиціонерів для кабінету щеплень і процедурного кабінету, щоб створити оптимальні умови для зберігання ліків і матеріалу для щеплень. Ще необхідно багато зробити, щоб педіатричне відділення відповідало сучасним вимогам», – підкреслив Дмитро Биков.

Завідувач педіатричним відділенням поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Соловей повідомила, що всі співробітники дуже задоволені змінами, пов’язаними з ремонтом та оснащенням дитячого відділення. Вона висловила слова вдячності органам місцевого самоврядування, міському голові Дмитру Бикову за створення комфортних умов праці.

 

Міський голова зазначив, що у 2017 році планується завершити процес заміни старих вікон в усьому будинку поліклініки. Також будуть закладатися кошти в бюджеті міста на ремонт холу, який знаходиться в дуже поганому стані. Програма з реконструкції будівлі поліклініки, якій 50 років, довгострокова й вимагає великих коштів. «Будемо продовжувати роботу зі створення відповідних умов, вирішення питань енергозбереження, утеплення будівель, щоб менше витрачати коштів з міського бюджету на теплоносії», – запевнив міський голова.

 

У 2016 році повністю реконструйовано мережу електропостачання поліклініки. Було вирішено проблемні питання безпечної експлуатації електромережі, використання нового обладнання. Старі мережі не дозволяли встановлювати кондиціонери, нове обладнання, холодильні камери. Паралельно з вирішенням питань енергозбереження, виконувалися роботи зі створення комфортних умов, у першу чергу, з реконструкції туалетів. Міський голова поінформував: «Ми хочемо повністю провести реконструкцію туалетів у дитячих садах, школах і закладах охорони здоров’я. Вони повинні відповідати санітарно-гігієнічним нормам і естетичним вимогам сьогодення. Три туалети в поліклініці зроблені якісно згідно з вимогами. У даному випадку підрядна організація впоралася з виконанням завдання добре, зокрема з реконструкцією туалету для людей з обмеженими фізичними можливостями. Підрядник замовив необхідні якісні поручні та обладнання в Польщі».