Перша у 2017 році апаратна нарада міського голови відбулася

18.01.2017, 08:22

16 січня у великій залі виконкому відбулася перша у 2017 році апаратна нарада міського голови Дмитра Бикова.

 

Керівник міста вручив Подяки Полтавської обласної державної адміністрації за організацію оздоровлення дітей начальнику відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міської ради Тетяні Оробченко, позаштатному міському педіатру Максиму Коломійцю.

Привітав із знаменною подією в житті нашого міста – 55-річчям з дня заснування міського радіомовлення – Комунальне підприємство «Редакція міської газети «Громадська думка»: редактора газети «Громадська думка» Тетяну Терен і відповідального редактора міського радіомовлення Наталію Степаненко. Міський голова побажав успіхів і вручив квіти та подарунок.

На апаратній нараді представили завідувача сектору з фізичної культури і спорту Ольгу Карпенко, переможця міського конкурсу, діючого спортсмена-марафонця, яка має значні досягнення і перемоги у всеукраїнських змаганнях, переможець відкритого Всеукраїнського чемпіонату спортивного клубу «Нафтохімік» з легкоатлетичного кросу. Міський голова привітав Ольгу Карпенко, побажав вдалого старту.

 

Дмитро Биков зупинився на важливих питаннях життя країни. Повідомив про зміни на рівні держави відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. З 01 січня медіагрупи отримали право вимагати від українських провайдерів, у тому числі і з нашого ТОВ «ТРК «ГОК», плату за трансляцію своїх продуктів. Таке право у них з’явилося завдяки новій редакції Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо поширення програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги. Зміни в оплаті послуг кабельного телебачення нашого міста неминучі.

 

Повідомив, що загальний принцип сплати Єдиного соціального внеску в 2017 році не зміниться. Тобто єдиний соціальний внесок приватні підприємці – платники єдиного податку за себе сплачують у фіксованому розмірі, але не нижче мінімально встановленого рівня. Зміни у сплаті цього податку торкнулися тільки платників віднесених до 1 групи платників єдиного податку. Такі платники з 1 січня 2017 року будуть сплачувати ЄСВ у розмірі 50% мінімального страхового внеску, передбаченого для інших груп платників єдиного податку. Ця норма передбачена другим законопроектом, прийнятим Верховною Радою України за №5130 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України». Враховуючи встановлений з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати в 3200 грн., платники 1-3 групи будуть щомісяця сплачувати ЄСВ у таких розмірах: 1 група – у сумі не менше 352 грн. (3200 * 22% * 1/2); 2 і 3 групи – у сумі не менше 704 грн. (3200 * 22%).


Також міський голова ознайомив із показниками економічної діяльності України за 2016 рік відповідно до рейтингу міжнародних експертів: за абсолютним показником ВВП, ВВП на душу населення.

 

Ознайомив із результатами відвідання поліклініки «Медичний центр ПМСД», міської лікарні, де проводяться ремонти і встановлюється нове обладнання підрядними організаціями. Одночасно з вирішенням питань енергозбереження, проводяться роботи зі створення комфортних умов, у першу чергу, з реконструкції туалетів.

Вкотре порушив питання формування госпітальних округів на Полтавщині, окреслив необхідність створення п’ятого госпітального округу в нашому місті, зупинився на проблемних питаннях галузі охорони здоров’я.

Начальник Горішньоплавнівського міського сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олексій Стеценко доповів про роботу пункту обігріву, спеціальної кімнати в будівлі Державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ).

 

Начальник відділу культури, спорту та туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи в місті до Дня пам’яті Героїв Крут та Дня Соборності України.