«Велика українська хода» у Горішніх Плавнях

20.01.2017, 08:34

17 січня у нашому місті на Театральній площі відбулася Всеукраїнська акція «Велика українська хода», яку організувала волонтер Катерина Валевська за підтримки громадської організації «Учасників бойових дій на Сході України» (голова Кирило Бегейма).

 

Разом із учасниками АТО нашого міста волонтер на площі розвісила понад 245 прапорів, які розписані жителями різних міст  і селищ України. «Полотнища мандрують від бригад до батальйонів, від міста до міста. Акція проводиться на честь героїв Майдану, героїв АТО заради миру й перемоги, – повідомила волонтер. – Я подорожую Україною, вшановую пам’ять Героїв України, збираю найсильніші думки патріотів-українців, і таким чином, разом з вами, наближаємо наш час Перемоги».

 

Міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота відвідали місце проведення акції, поспілкувалися з ініціаторкою заходу Катериною Валевською, містянами.

 

Голова громадської організації «Учасників бойових дій на Сході України» Кирило Бегейма у спілкування зазначив, що Всеукраїнська акція піднімає бойовий дух, утверджує пам’ять про бойових побратимів .

 

Міський голова подякував Катерині Валевській за активну життєву позицію, за важливий патріотичний захід в ім’я миру й добра на рідній землі.

 

До полотнищ Всеукраїнської акції «Велика українська хода» приєднається і прапор з надписом «Горішні Плавні».