Офіційно представлено нового очільника відділення поліції в Горішніх Плавнях

24.01.2017, 09:55

20 січня міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота взяли участь у прес-конференції з нагоди представлення нового очільника відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції, розташованого в Горішніх Плавнях, - підполковника поліції Валерія Уманця.

Начальник ГУ НП в Полтавській області Олег Бех відрекомендував новопризначеного керівника, окреслив основні завдання, акцентував увагу на тісній взаємодії поліції з органами місцевого самоврядування та прокуратурою. Закликав до конструктивної роботи, пов’язаної з розкриттям злочинів та забезпеченням громадського порядку в місті Горішні Плавні. Повідомив про оголошення додаткового конкурсного відбору на службу в поліції.

 

З призначенням на керівну посаду Валерія Уманця привітав очільник Горішніх Плавнів – міський голова Дмитро Биков та побажав успіхів у роботі, вручив пам’ятний подарунок. Міський голова висловив надію на тісну та результативну співпрацю. Дмитро Биков відзначив, що органи місцевого самоврядування щорічно вкладають кошти в організацію безпеки містян. Зокрема, за кошти міського бюджету реалізовано проект з облаштування міста відеокамерами для цілодобового спостереження, у тому числі «інтелектуальних», що мають можливість фіксувати номери автомобілів. Встановлено 23 відеокамери, облаштовано чергову частину поліцейського відділення необхідною апаратурою. Повідомив, що у 2017 році реалізацію проекту буде продовжено: з міського бюджету виділено 1,5 млн грн на встановлення по місту додатково ще 30 відеокамер.

 

Начальник Кременчуцького відділу поліції Олександр Коцар закликав очільника відділення поліції у Горішніх Плавнях Валерія Уманця до більш тісного спілкування з територіальною громадою міста. Поінформував про організацію залучення додатково 5-7 патрулів Кременчуцького підрозділу Нацгвардії, 2 патрульних машин Кременчуцького відділу поліції для чергування в Горішніх Плавнях та організації безпеки мешканців.

 

Міський голова подякував начальнику ГУ НП в Полтавській області Олегу Беху за допомогу в організації патрулювання по місту.   

 

З проханням провести у Горішніх Плавнях широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо оголошення конкурсного відбору на службу в поліції до ЗМІ звернувся начальник Управління кадрового забезпечення ГУ НП в Полтавській області, полковник поліції Сергій Гаврик.   

 

Євген Карпець, який очолював до недавнього часу відділення поліції у Горішніх Плавнях, наказом Головного управління Національної поліції в Полтавській області призначений начальником Оржицького відділення поліції.