Засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради відбулися в січні

24.01.2017, 10:45

Протягом 12-20 січня відбулися засідання постійних комісій Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, яка відбулася 12 січня 2017 року, розглянули питання щодо прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», внесення доповнень до Програми приватизації об’єктів комунальної власності, затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко», затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

 

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку відбувалися 12 січня і 20 січня 2017 року. Депутати міської ради опрацювали питання «Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ освіти м. Горішні Плавні», «Про затвердження Комплексної програми розвитку культури у м. Горішні Плавні на 2017 - 2021 роки», «Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2017 рік», «Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту у м.Горішні Плавні на 2017 - 2021 роки», «Про затвердження Положення «Про стимулювання спортсменів, спортсменів-інвалідів – переможців та призерів чемпіонатів України, Європи, Світу, Олімпійських ігор та їх тренерів-викладачів» на 2017 рік», «Про внесення змін до плану заходів з виконання міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2015 - 2020 роки». 20 січня 2017 року розглянули питання щодо звернення депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області до голови Полтавської обласної державної адміністрації у зв’язку із формуванням госпітальних округів у Полтавській області.

 

16 січня на засіданні постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів опрацювали питання щодо надання згоди на підписання Меморандуму про співробітництво між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України і Горішньоплавнівською міською радою Полтавської області, питання поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.

 

Засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики відбулося 17 січня 2017 року. Розглянули питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік, про затвердження Програми будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2017 рік, про внесення змін до плану заходів з виконання міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2015-2020 роки», про затвердження норм витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів. Заслухали звіт про виконання заходів «Програми підтримки КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2016-2018 роки» за ІІ півріччя 2016 року.

 

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології розглянули питання щодо внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки, до Програми розвитку та збереження зелених насаджень у м. Горішні Плавні на 2016 - 2017 роки, до Програми енергоефективної модернізації мереж зовнішнього освітлення міста Комсомольська на 2016-2017 роки, до «Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська на 2016-2020 роки», до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки».