Абетка безпеки!

17.01.2017, 16:29

Тонкий лід

Запам'ятайте!  Лід може підвести нас восени, взимку і навесні. Ці заходи дозволять вам знизити ризик від небезпеки на льоду.   Заходи безпеки на льоду Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху. Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць: лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики); тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;
Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!

Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.
Ожеледиця

Щорічно Міністерством охорони здоров'я України реєструється сумна статистика травмувань, пов'язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.  Ми пропонуємо вам прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці.


Детальніше...


Обережно – бурульки!

 

У зв'язку зі змінами температури повітря в місті з’являється щорічна небезпека для громадян у вигляді величезних бурульок. Особливо небезпечні заледеніння на багатоповерхівках, оскільки візуально їх не завжди можна помітити. Смертельну травму можна отримати в будь-яку секунду. У зв'язку з цим рятувальники звертаються до комсомольчан з проханням обережно ходити поблизу під'їздів багатоповерхових будинків та біля входів в торгові майданчики або магазини.

Детальніше...