Засідання сесії Горішньоплавнівської міської ради

25.01.2017, 13:03

24 січня відбулося  перше пленарне засідання Горішньоплавнівської міської ради в 2017 році. Вів засідання дев’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання міський голова Дмитро Биков. Очільник міста представив нового керівника відділення поліції у Горішніх Плавнях Валерія Уманця, привітав з призначенням, побажав успіхів у роботі, висловив надію на плідну співпрацю.    

 

Роботу розпочали з розгляду фінансових питань. Внесли зміни до показників міського бюджету на 2017 рік. Розподілили вільний залишок загального фонду (12 млн грн) по головних розпорядниках коштів. Кошти виділили  відділу освіти на завершення капітального ремонту фойє плавального басейну, прибудову окремого входу будівлі  по вул. Миру, 29; управлінню охорони здоров’я - на підтримку незахищених верств населення; управлінню соціального захисту населення - на компенсацію частини витрат на перевезення громадян пільгової категорії; департаменту житлово-комунального господарства - на благоустрій міста, капітальні ремонти, внески до статутного капіталу. Залишки коштів спеціального фонду розподілили між департаментом житлово-комунального господарства та  управлінням по інвестиціях та будівництву на реалізацію проектів з капітального будівництва.

 

У ході роботи депутати міської ради затвердили перелік посад та тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти м. Горішні Плавні, які з 01 січня 2017 року фінансуються за рахунок місцевого бюджету.

 

Директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк прокоментував профільні проекти рішень. Депутати міськради затвердили Програму розвитку житлово-комунального господарства  та благоустрою міста Горішні Плавні на 2017 рік, внесли ряд необхідних змін до міських програм. Розглянули та підтримали проект рішення про надання згоди на підписання Меморандуму про співробітництво між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України і Горішньоплавнівською міською радою Полтавської області, що  дасть можливість виконавчим органам продовжити плідну співпрацю на користь громаді з міжнародними донорськими організаціями у сфері використання відновлювальних джерел енергії й альтернативних видів палива.

 

Затвердили Комплексну програму розвитку культури у м. Горішні Плавні на 2017 - 2021 роки, Комплексну програму розвитку галузі фізичної культури і спорту у м. Горішні Плавні на 2017 - 2021 роки. Також опрацювали Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури», Положення «Про стимулювання спортсменів, спортсменів-інвалідів –переможців та призерів чемпіонатів України, Європи, світу, Олімпійських ігор та їх тренерів-викладачів» на 2017 рік. З метою підтримки талановитих та обдарованих дітей запроваджено систему матеріального заохочення творчих колективів, спортсменів та викладачів. Депутати міської ради підтримали проекти рішень.  

 

З профільних питань виступив начальник управління охорони здоров’я Юрій  Ковпак. Важливою  темою для дискусії став проект рішення «Про звернення  депутатів Горішньоплавнівської міської ради  Полтавської  області до голови Полтавської обласної державної адміністрації у зв’язку із формуванням госпітальних округів у Полтавській області». Депутати схвалили текст звернення. Вирішили з даного питання також звернутися з листом до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Надії Супрун.

 

Депутати міської ради погодили проекти рішень про виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову ще трьом учасникам бойових дій АТО. 20 вересня на засіданні п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання затверджено проект рішення щодо виділення 100 земельних ділянок у мікрорайоні Низи для житлової забудови учасникам бойових дій АТО.

 

У ході пленарного засідання розглянуто та погоджено низку питань економічного розвитку, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування, організаційних питань.