У Горішніх Плавнях з офіційним робочим візитом побував перший заступник голови ПОДА Андрій Пісоцький

27.01.2017, 08:35

26 січня в Горішніх Плавнях з офіційним робочим візитом побував перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради від міста Андрій Пісоцький.

На чолі з міським головою Дмитром Биковим відбулася коротка робоча зустріч з першим заступником голови ПОДА Андрім Пісоцьким за участю секретаря Горішньоплавнівської міської ради Сергія Дороти, заступника міського голови Надії Угнічевої. У ході наради обговорено ряд нагальних питань життєдіяльності міста, впровадження екологічних проектів, розвитку міської інфраструктури та капітального будівництва.

Відповідно до порядку денного перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації провів особистий прийом громадян. До Андрія Пісоцького звернулися близько 20 мешканців міста Горішніх Плавнів, сіл Келеберди та Салівки. У ході прийому розглянуті питання щодо утворення госпітального округу на базі міської лікарні, децентралізації влади та добровільного об’єднання громад, отримання матеріальної допомоги. Під час зустрічі жителі отримали кваліфіковані відповіді на всі порушені питання, Андрій Пісоцький  надав детальні роз’яснення та доручення працівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації щодо оперативного опрацювання звернень. Відповідно до колективного звернення громадян щодо децентралізації влади вирішено організувати спільну зустріч за участю представників ПОДА, органів місцевого самоврядування.

Звернення громадян,  які обговорювалися на особистому прийомі, взяті на контроль.