Перший заступник ПОДА Андрій Пісоцький дав високу оцінку роботі органів місцевого самоврядування

27.01.2017, 10:37

У ході робочого візиту в Горішні Плавні перший заступник голови ПОДА Андрій Пісоцький відвідав СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, де очільник міста Дмитро Биков презентував гостю нові сучасні шкільні кабінети, обладнані за останнім словом науки й техніки.

 

Члени делегації відвідали шкільний ярмарок власних поробок, побували в кабінетах креслення, біології, наук про землю, лінгвістичному класі. Почесних гостей гостинно зустріла директор СЗОШ № 5 Алла Тузікова, яка провела цікаву екскурсію шкільними коридорами, поділилася ідеями розвитку навчального закладу та конструктивними планами на майбутнє.

 

Перший заступник голови ПОДА зазначив, що за кошти обласного бюджету в Горішніх Плавнях у 2017 році буде розпочато капітальне будівництво дороги в напрямку «Горішні Плавні-Кременчук» та реконструкція мосту через річку Псел.

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив про плани будівництва спільного для СЗОШ №5 та СЗОШ № 4 стадіону за участі коштів міського та обласного бюджетів.

 

Андрій Пісоцький дав високу оцінку роботі органів місцевого самоврядування, подякував міському голові та керівництву бюджетоутворюючого підприємства ПрАТ «Полтавський ГЗК» за співпрацю в напрямку соціально-економічного розвитку міста, пообіцяв підтримку та висловив надію на подальшу тісну співпрацю.