Часткова оплата вартості путівки в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми

27.01.2017, 12:48

Шановні батьки! Інформуємо вас про можливість оздоровити своїх дітей віком з 7 до 18 років в оздоровчих таборах на території Полтавської області, використовуючи часткову оплату вартості путівки в розмірі прожиткового мінімуму (1531 грн) за рахунок місцевого бюджету (50% обласний бюджет і 50 % міський бюджет).

Частковою оплатою вартості путівки можуть скористатися всі сім’ї, у яких виховуються діти віком від 7 до 18 років, зареєстровані в м. Горішні Плавні, не залежно від наявності пільгової категорії.

 

Для оздоровлення вашої дитина в оздоровчому таборі в межах Полтавської області одному з батьків необхідно зробити наступні кроки:

 

-  1 крок – батьки обирають дитячий табір оздоровлення та відпочинку в межах Полтавської області, у якому б вони хотіли оздоровити свою дитину.

-  2 крок - з 20 квітня 2017 року один із батьків звертається у відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики (вул. Миру 24, каб. 224 виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області) за переліком необхідних документів та додатковими роз’ясненнями.

-  3 крок – батьки зв’язуються з табором, спільно обирають оздоровчу зміну, після чого адміністрація табору надає необхідні документи для подальшого оформлення путівки.

-  4 крок – один із батьків-заявників з повним пакетом документів (у тому числі і документи надані табором) знову звертається у відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики (вул. Миру 24, каб. 224 виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області), заповнює заявку відповідного зразка (не пізніше ніж за 10 днів до початку обраної зміни), після чого батьки починають оформлення медичних документів (медичний огляд) і дитина направляється на оздоровлення в обраний табір.

 

            

*Прийом заяв почнеться з 20 квітня 2017 року!

*Детальна інформація про мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (назва табору та контактні дані) в межах Полтавської області та перелік необхідних документів буде відома та висвітлена на сайті у квітні 2017 року.