Оздоровлення - 2017!

27.01.2017, 12:51

 Оздоровлення дітей пільгових категорій

 

Відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області здійснює підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до оздоровчих таборів у межах Полтавської області, на море, в УДЦ «Молода Гвардія», а також в  ДП «МДЦ «Артек»

Детальніше...


Часткова оплата вартості путівки в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку 

для оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми


Шановні батьки! Інформуємо вас про можливість оздоровити своїх дітей віком з 7 до 18 років в оздоровчих таборах на території Полтавської області, використовуючи часткову оплату вартості путівки в розмірі прожиткового мінімуму (1531 грн) за рахунок місцевого бюджету (50% обласний бюджет і 50 % міський бюджет).

Детальніше...

 


Прийом документів на оздоровлення дітей проходить у відділі у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, за додатковою інформацією та консультацією звертайтеся в каб. 224 виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, тел. 21023 (Качанова Тетяна Сергіївна), а також слідкуйте за інформацією, яка буде висвітлюватися на сайті.