Корисні справи спільними зусиллями

31.01.2017, 16:18

У ході брифінгу, який відбувся 27 січня, міський голова Дмитро Биков поінформував ЗМІ про роботу органів місцевого самоврядування в напрямку будівництва великого спортивного комплексу для СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

 

Міський голова повідомив, що проектну документацію з будівництва спортивного майданчика було завбачливо підготовлено ще в 2016 році, погоджено та отримано позитивний експертний висновок філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Полтавській області. Проект передбачає будівництво великого футбольного поля, що відповідає нормам проведення офіційних змагань, майданчиків для волейболу, баскетболу та 2 майданчиків для гри в боча, що останнім часом набирає популярності.

 

Орієнтовна кошторисна вартість проекту складає близько 14 млн грн. Очільник Горішніх Плавнів зазначив, що 50% від вартості проекту вже виділено з міського бюджету, інші 50% - планують отримати з обласного бюджету завдяки сприянню першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутата Полтавської обласної ради від міста Горішні Плавні Андрія Пісоцького.

 

Міський голова Дмитро Биков зазначив, що у 2016 році за його підтримки місто отримало 8,7 млн грн на реалізацію проекту реконструкції системи водопостачання мікрорайону Золотнишине.

 

Дмитро Биков від імені територіальної громади подякував Андрію Пісоцькому за тісну та плідну співпрацю для розвитку міста.