Нові стандарти сучасної комунальної техніки у Горішніх Плавнях

1.02.2017, 09:30

27 січня міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота в ході виїзної наради оглянули автогідропідіймач АГП-30-А на шасі МАЗ-5340 С2 ЕВРО – 5, який днями придбали для КП «Міськсвітло».

 

Дмитро Биков прокоментував, що за останні 2 місяці міське господарство поповнилося трьома новими сучасними машинами, які значно полегшать роботу комунальників.

 

Автопідйомникпридбали з метою обслуговування міської системи освітлення (2850 одиниць вуличного освітлення) та виконання робіт з глибокої обрізки тополь.Новий автогідропідіймач також призначений для проведення будівельно-монтажних, ремонтно-оздоблювальних робіт. Його вартість склала 2,8 млн грн. Кошти виділено з міського бюджету. Придбаний автогідропідіймач можна сміливо віднести до нових стандартів сучасної комунальної техніки.

 

Автопідйомник має високі технічні характеристики: двигун виробництва «Renault», коробку передач німецького виробника, декілька рівнів безпеки. Його вантажопідйомність становить 300 кг, висота підйому - 30 м. Для управління стрілою й поворотною платформою підйомник обладнано двома пультами, розташованими на робочій та поворотній платформах. Управління можливе з обох пультів, інтегрованих в єдину систему управління з сучасним мікропроцесорним пристроєм блокування і безпеки, переговорним пристроєм для водія та оператора. Технічні характеристики автомобіля дозволяють обертатися платформі на 360 градусів, що скорочує час та виробничий цикл. Головною перевагою нового автопідйомника є підвищений рівень безпеки оператора. Автомобіль оснащено виносними опорами, які забезпечують установку підйомника в горизонтальне положення на майданчиках з твердим покриттям і кутом нахилу ± 3 градуси. Управління виносними опорами здійснюється з пульта, розташованого на рамі шасі.

 

Директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик відзначив, що найстарішому автопідйомнику, що є в наявності в господарстві, виповнилося 33 роки. Стара техніка морально застаріла та є непридатною для використання. Директор КП «Міськсвітло» висловив вдячність органам місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим за господарський підхід до управління містом. Поки що така техніка є єдиною у регіоні.