Апаратна нарада

2.02.2017, 08:14

У понеділок, 30 січня, за головуванням міського голови Дмитра Бикова проведено апаратну нараду керівників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних установ, закладів та організацій міста.

 

Міський голова Дмитро Биков поінформував про затвердження на засіданні січневої сесії Горішньоплавнівської міської ради Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2017 рік, яка включає заходи, направлені на підвищення ефективності та надійності житлово-комунального господарства та задоволення нагальних потреб населення. Програма має на меті підвищити рівень благоустрою міста за рахунок належного утримання об’єктів благоустрою, проведення їх поточного та капітального ремонтів, виконання інших заходів.

 

Міський голова також повідомив, що у 2017 році буде продовжено роботу над важливими для міста проектами, розпочатими в 2016 році. Кошти виділено на реконструкцію проїзду від проспекту Героїв Дніпра до вул. Добровольського вздовж ЗОШ №6; будівництво доріжок для пішоходів та велосипедистів; облаштування скверу на місці котловану в районі житлових будинків № 74, 78 по проспекту Героїв Дніпра; реконструкцію площі біля Палацу культури і творчості міста Горішні Плавні; фарбування та облаштування ілюмінації пішохідного мосту через озеро біля Свято-Миколаївського собору; капітальний ремонт вул. Гірників; благоустрій  території зони пляжного відпочинку. Відповідно до Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2017 рік на поточне утримання об’єктів благоустрою міста виділено 15,5 млн грн.

 

З міського бюджету заплановано кошти (3 млн грн) на фінансову підтримку комунальних підприємств міста. Дмитро Биков зазначив, що у планах на 2017 рік - здійснення реконструкції міської системи водопідготовки питної води, що полягає у відмові від хлору та переході на очистку води гіпохлоритом  натрію або діоксидом хлору. З метою реалізації стратегічно важливої для містян задачі КП ВУВКГ виділено 2,5 млн грн.

 

За кошти міського бюджету днями для КП «Міськсвітло» придбали автогідропідіймач АГП-30-А на шасі МАЗ-5340 С2 ЕВРО-5, призначений для будівельно-монтажних робіт, технічного обслуговування міської системи освітлення (2850 одиниць вуличного освітлення) та виконання глибокої обрізки тополь.Вартість автомобіля - 2,8 млн грн. Новий автопідйомник відповідає усім вимогам сучасної комунальної техніки.

 

У рамках Програми сприяння створенню й підтримки ОСББ у 2017 році виділено кошти для реалізації проектів для переможців конкурсу ОСББ «Добровольського 77», ОСББ «Космонавти», ОСББ «Рубін 18» та для співфінансування заходів з енергозбереження, що впроваджуються ОСББ за фінансової підтримки ПРООН (50%), міського бюджету (45%).

 

Міський голова доповів про плани щодо придбання зелених насаджень на весну-літо 2017 року. Пріоритетом є вічнозелені рослини (ялина, падуб, самшит, туя, ялівець). З листяних порід служби озеленення віддають перевагу клену, платану, липі, горобині, черемсі, катальпі. Очільник міста анонсував, що уперше планується виконати посадку таких насаджень, як магнолія, гліцинія, вереск, бересклет, вейгела, буддлея та рододендрон.