Засідання виконавчого комітету

2.02.2017, 11:06

31 січня за головування міського голови Дмитра Бикова в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося перше у 2017 році засідання виконавчого комітету.

 

Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію головного лікаря Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтина Шкляра про проведення попередніх, періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та профілактичних онкологічних оглядів населення міста в 2016 році. Затвердили плани-графіки проведення медоглядів відділенням профілактики Горішньоплавнівської міської лікарні та медико-санітарною частиною ПрАТ «Полтавський ГЗК» у поточному році. Доручили керівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям забезпечити своєчасне направлення працівників на щорічний медогляд відповідно до плану.  

 

Затвердили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування в 2017 році.

 

Опрацювали та взяли до відома звіти керівників про результати фінансово-господарської діяльності Горішньоплавнівської міської лікарні, Горішньоплавнівської міської стоматологічної поліклініки, КП «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» за 2016 рік.

 

На виконання протокольного доручення, наданого на попередньому засіданні виконкому, із доповіддю виступив директор КП «ВУВКГ» Горішньоплавнівської міської ради» Сергій Ярош, у ході якої прокоментував технічні характеристики та основні позитивні якості машини для заміни трубопроводів СТ-40 білоруського виробника будівельного обладнання для безтраншейних технологій OOO "МЕМПЕКС". Сергій Ярош відзначив, що машина призначена для санації та прокладки мереж холодного водопостачання та каналізації без використання землерийної техніки, що є важливою перевагою в умовах міста. Акцентував увагу на плюсах придбання нового автомобіля: збереженні об’єктів благоустрою, підвищенні техніки безпеки працівників, зменшенні травматизму на виробництві. Озвучив перелік ділянок каналізаційних мереж, де є нагальна потреба в капітальному ремонті. Члени виконкому переглянули відеоролик про роботу машини, взяли інформацію до відома.

 

Затвердили заходи програм розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства, дитинства та розвитку молодіжної політики, заплановані до виконання в 2017 році.

 

Розглянули проекти рішень, що знаходяться в компетенції служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики: про визначення способу участі у вихованні малолітніх дітей, про надання дозволів на здійснення правочинів стосовно житла малолітніх дітей. У ході засідання виконавчого комітету опрацювали питання житлового відділу, управління архітектури і містобудування.