У Горішніх Плавнях організовано посилене патрулювання

3.02.2017, 09:13

З 01 лютого в Горішніх Плавнях посилено патрулювання міста. На допомогу співробітникам відділення поліції у Горішніх Плавнях, членам ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Міська міліція» прийшли два поліцейські автомобільні екіпажі роти реагування патрульної поліції батальйону особливого призначення з м. Полтави та нацгвардійці України військової частини з м. Кременчука.

 

З представниками патрульної служби зустрілися міський голова Дмитро Биков та секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота.

 

Міський голова привітав представників спеціальних підрозділів з охорони громадського порядку в Горішніх Плавнях, побажав їм успіхів та пообіцяв всебічну підтримку з боку органів місцевого самоврядування. Висловив надію на конструктивну та плідну співпрацю в напрямку створення в місті безпечного та комфортного середовища для проживання.

 

Командир військової частини Національної гвардії України полковник Олександр Аленін подякував міському голові Дмитру Бикову та очільнику поліції у Горішніх Плавнях Валерію Уманцю за довіру та підтримку.

 

У ході робочої частини зустрічі старший інспектор, черговий відділення поліції в Горішніх Плавнях Євген Савенко довів інформацію про стан оперативної ситуації по місту за добу до особового складу. Начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції, розташованого в Горішніх Плавнях, підполковник поліції Валерій Уманець надав правоохоронцям відповідні доручення, після чого патрулі приступили до виконання завдань за призначенням на вулицях міста.