Голова Полтавської ОДА Валерій Головко: «Перспектива інтенсивного розвитку – за такими містами, як Горішні Плавні»

6.02.2017, 08:19

03 лютого в Горішніх Плавнях відбулася спільна нарада за участю голови Полтавської ОДА Валерія Головка, першого заступника Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, міського голови Дмитра Бикова, представників регіонального Офісу реформ, реалізації і розвитку Полтавської області, голів Салівської та Келебердянської сільських рад.

 

Участь у засіданні також взяли секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Юрій Муха та Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, начальник юридичного відділу Олена Таран, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОДА Інна Іщенко, директор Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Балибіна, консультант Полтавського офісу реформ Олександр Полупан, голови Салівської та Келебердянської сільських рад Любов Бовбас та Оксана Задворна.

 

У ході наради розглянули ряд робочих питань, у тому числі про децентралізацію влади в регіоні. Обговорили проблеми, пов’язані з реалізацією Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», у контексті добровільного об’єднання територіальних громад Горішньоплавнівської міської ради та Салівської і Келебердянської сільських рад, що виникли на законодавчому рівні. Міський голова Дмитро Биков прокоментував, що органи місцевого самоврядування Горішніх Плавнів відповідно до ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад» здійснили ряд першочергових кроків з метою об’єднання громад міста Горішні Плавні, сіл Келеберди й Салівки, розташованих поблизу міста. Справу призупинено у зв’язку із необхідністю внесення низки важливих змін в нормативно-правову базу України. У продовж спільного засідання вдалося дійти порозуміння стосовно подальших кроків. За підсумками наради голова Полтавської ОДА Валерій Головко звернувся з проханням підготувати та надати в ПОДА пропозиції стосовно внесення відповідних змін на законодавчому рівні.

 

Після наради гості побували в СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, на ПрАТ «Полтавський ГЗК». Голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав високу оцінку роботі органів місцевого самоврядування в Горішніх Плавнях. Відзначив, що перспектива інтенсивного розвитку – за такими містами, як Горішні Плавні.