Відкритий чемпіонат з баскетболу в ДЮСШ № 3

7.02.2017, 11:18

З 02 по 04 лютого 2017 року на базі ДЮСШ №3 проходив відкритий чемпіонат м. Горішні Плавні з баскетболу серед юнаків 2004-2006 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь загальноосвітні школи міста. Основний склад шкільних команд складали вихованці ДЮСШ №3, тренер-викладач Іван Кравець. Змагання проходили за коловою системою. Відрадно те, що в цих змаганнях взяли участь спортсмени тренера-викладача Дениса Нечосова, які почали займатися в ДЮСШ з 01.10.2016 р. Незважаючи на малий тренувальний та змагальний досвід, юні спортсмени стійко боролись зі старшими суперниками, показуючи велику жагу до перемоги.

У гострих захоплюючих поєдинках перемогу отримала команда СЗОШ №5 ім. Л.І.Бугаєвської, друге місце виборола команда ЗОШ №6 і третє місце посіла команда ЗОШ №1. Згідно з положенням про змагання в кожній команді був визначений кращий гравець команди та окремо кращий гравець чемпіонату. У ЗОШ №1 кращим гравцем команди визнано Савченка Максима, СЗОШ №4 – Нечосова Едуарда, СЗОШ №5 – Левачкова Сергія, ЗОШ №6 – Жерносєка Антона. Кращим гравцем, який закинув найбільшу кількість м’ячів у кошик під час ігор, визнано спортсмена СЗОШ №5 – Саблю Дениса.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, кращі гравці нагороджені грамотами, а всі спортсмени – солодощами від ДЮСШ №3.