Перший старт і перша перемога бадмінтоністів

7.02.2017, 14:15

04 лютого 2017 року в м. Полтаві проходив чемпіонат Полтавської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2002, 2006 р.н. Честь нашого міста захищали спортсмени відділення бадмінтону ДЮСШ №3. Змагання проходили в одиночній категорії за коловою системою. Ці змагання були відбірковими для участі в чемпіонатах України, які відбудуться в березні місяці в м. Миколаєві та м. Вінниці.

Було зіграно 64 зустрічі, у яких із 12 призових місць 9 було зайнято спортсменами ДЮСШ №3 м. Горішні Плавні. У віковій групі 2002 р.н. серед юнаків І місце виборов Морозов Володимир, ІІ м. – Погорецький Кирило, ІІІ м. – Тепляков-Сучков Юрій. Серед дівчат цієї вікової групи І місце посіла Карамушка Ірина, ІІІ м. – Карабаш Ліза . Серед юнаків 2006 р.н. усі призові місця були за нашими спортсменами: І м. – Демченко Артем, ІІ м. – Павлюк Нікон, ІІІ м. – Вінівітін Артем, серед дівчаток ІІ місце посіла Альошина Олеся.

Вітаємо наших спортсменів на чолі з тренером Кочековою Світланою Геннадіївною з першою перемогою в новому спортивному сезоні. До основного старту залишився місяць наполегливих тренувань. Бажаємо вдалого виступу на чемпіонатах України з бадмінтону.