У Горішніх Плавнях розпочато активну підготовку до оздоровлення дітей у 2017 році

7.02.2017, 14:34

06 лютого в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося перше засідання міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей. Даний напрям роботи очолила голова штабу, заступник міського голови Надія Угнічева.

 

Участь у засіданні взяли керівники та спеціалісти служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, управління охорони здоров’я, фінансового управління, управління соціального захисту населення, відділу освіти, підприємств з оздоровлення дітей, санітарних служб, медичних закладів, представники профспілок підприємств та бюджетних установ, закладів, організацій, ЗМІ.

 

Присутні заслухали звіт головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Качанової про підсумки оздоровчої кампанії 2016 року, опрацювали завдання з підготовки до оздоровлення дітей у 2017 році. У 2016 році оздоровлено 1884 дитини, забезпечено відпочинком 1162 дитини. Усього увагою охоплено 3046 дітей (60,7 %). Діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС (14 осіб), були забезпечені оздоровленням в КП ДСОЦ «Горизонт» стовідсотково за рахунок міського бюджету (65 тис. грн). Діти працівників бюджетної сфери (155 осіб) забезпечено путівками до КП ДСОЦ «Горизонт» за умови 30% батьківської доплати. 70% витрат покрив місцевий бюджет. За розподілом путівок Полтавської ОДА оздоровлено 70 дітей пільгових категорій м. Горішні Плавні. За рахунок державного бюджету направлено на оздоровлення 19 дітей.

 

Головний спеціаліст відділу освіти Лілія Щербина підвела підсумки оздоровлення дітей у 2016 році у пришкільних таборах міста та ЦДтаЮТ. Поінформувала, що упродовж звітного періоду було оздоровлено 1014 школярів, з них 20% - діти пільгової категорії. Відзначила, що у 2016 році в порівнянні з попереднім періодом кількість дітей, оздоровлених у пришкільних таборах з денним перебуванням, збільшилася на 55 осіб. Лілія Щербина зазначила, що у 2017 році планується зберегти існуючу мережу оздоровчих пришкільних таборів.

 

Максим Коломієць, міський позаштатний лікар-педіатр, прозвітував про роботу міської санаторно-курортної комісії за минулий рік. Упродовж звітного періоду на базі державних та місцевих закладів було оздоровлено 81 дитину, що на 19 осіб більше ніж у минулому періоді.

 

Начальник фінансового управління Алла Говорун доповіла, що на 2017 рік на оздоровлення та відпочинок юних горішньоплавнівців з міського бюджету виділено 520 тис. грн, з обласного бюджету – 301 тис. грн.

 

Ознайомилися зі здобутками комунального підприємства дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» у 2016 році. За звітний період у центрі відпочили 1810 дітей. Директор підприємства Наталія Мартинович зауважила, що ДСОЦ «Горизонт» визнано переможцем у номінації «Краща система організації дозвілля» у ході підведення підсумків оздоровчої кампанії 2016 року серед дитячих оздоровчих закладів України. Конкурс відбувся 15-18 вересня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у місті Одесі під егідою ВБО «ЛЕЛЕКА». Методичні матеріали та рівень педагогічного супроводу центру було високо відзначено. А Вікторія Лижова стала найкращою вожатою України. У ході засідання Наталія Мартинович також окреслила перспективи відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році.

 

 Ігор Поцілуйко, лікар загальної гігієни Управління Держпродспоживслужби, зауважив, що в Горішніх Плавнях відпрацьовано системний підхід до оздоровлення дітей, про що свідчить відсутність у 2016 році епідемічних спалахів.

 

У ході роботи члени міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей також опрацювали питання стосовно можливостей здешевлення вартості путівок у поточному році.

 

Голова міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей, заступник міського голови Надія Угнічева підвела підсумки засідання, подякувала всім за плідну роботу, надала службам відповідні доручення щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році.