У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 будують нову сучасну роздягальню

8.02.2017, 11:07

07 лютого міський голова Дмитро Биков у ході робочого візиту відвідав ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, де ознайомився з ходом робіт з реконструкції шкільної роздягальні.

 

Міський голова повідомив, що нова сучасна роздягальня буде розташована в підвальному приміщенні школи. Сьогодні, аби зробити роздягальню гарною та комфортною, там ведуться капітальні ремонтні роботи. Проектом передбачено облаштувати приміщення витяжками, встановити підвісну стелю, стіни пофарбувати в теплі світлі тони, на підлогу покласти якісний кахель. Дмитро Биков зауважив, що кошти (150 тис. грн) на ремонт нової роздягальні виділив Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Міський голова висловив вдячність засновниками Благодійного фонду: народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу.

 

У планах – реконструкція кабінету трудового навчання для дівчат та лівого крила школи. Очільник Горішніх Плавнів прокоментував, що майбутні проекти сподіваються реалізувати за кошти міського бюджету за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».