До уваги жінок з числа внутрішньо переміщених осіб!

9.02.2017, 16:24

Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» під патронатом радника Міністерства соціальної політики з питань ВПО по Полтавській області проводить в Полтаві 20-22, 23-25 та 26-28 лютого тренінги з жіночого лідерства, підприємництва та гендерних ініціатив.

 

За три дні навчання учасниці матимуть змогу виявити та розвинути лідерські та управлінські якості, посилити впевненість в собі, настроїтися на позитивні зміни та досягнення.

 

За допомоги професійних тренерів та практиків жінки пройдуть експрес тур з підприємництва - від ідеї до успішного бізнес плану, отримають інформацію щодо можливостей фінансової підтримки, ознайомляться з технологіями створення стартапів та соціальних підприємств.

 

В програмі тренінгу передбачено блок з актуальних юридичних аспектів захисту прав ВПО та методів профілактики та протидії гендерно обумовленого та сексуального насильства, в тому числі в зонах військового конфлікту.

 

Всі витрати, пов’язані з участю в тренінгу, організатори беруть на себе. Компенсація витрат на проїзд лише за наявності автобусних чи залізничних квитків (плацкарт, купе, Інтерсіті 2 класу).

 

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/ULCZTMwsRcUTfnEh2

 

Останній термін реєстрації ― 13 лютого 2017 року.

 

У результаті фінального відбору в кожному тренінгу візьме участь по 20 учасниць.

 

 

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США

 

 

 

тел. для довідок: 050-526-74-75

                           0532-50-03-15