Громадські обговорення національної Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки

29.06.2010, 10:37

23 червня 2010 року у Комсомольську відбулися громадські обговорення національної Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки. Обговорення проходили у формі «круглого столу», засідання якого відкрив міський голова С.А.Супрун. Він довів до відома присутніх інформацію про основні напрями національної Програми економічних реформ на 2010- 2014 роки, проблеми України та міста Комсомольська, досягнення м. Комсомольська в здійсненні економічних реформ.Із співдоповіддю виступив Галагуза В. Г. -заступник начальника Головного управління економіки, начальник відділу реформування власності та конкурентної політики Полтавської облдержадміністрації; який деталізував основні напрями та етапи реалізації Програми економічних реформ на 2010 -2014 роки. В обговоренні взяли участь 57 осіб. Зокрема, депутати міської ради;засоби масової інформації: громадсько -політичний тижневик“Міська газета „Громадська думка”, місцевий телеканал ГОК- ТВ ВАТ « ТРК ГОК», інформаційно -рекламний тижневик Телерадіокомпанія ГОК “ТЕЛЕекспрес”, інформаційно -рекламний тижневик Медіа -агенства “Телеекспрес Плюс”; громадські організації:”Центр муніципального розвитку”, Ліга партнерів за розвиток Комсомольська”, “ Центр освітніх програм”, “Фонд підтримки підприємництва” ; мешканці міста.

Учасники обговорення одноголосно схвалили проект національної Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки.
Завантаження програми/MS PowerPoint, 720Kb/