У Горішніх Плавнях провели семінар-тренінг для представників ОСББ

10.02.2017, 13:45

09 лютого у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбувся семінар-тренінг для голів правління та бухгалтерів ОСББ стосовно змін у законодавстві, пов’язаних з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати в Україні з 01.01.2017 року.

 

Участь у заході взяли перший заступник міського голови Олександр Чуприна, головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан, генеральний директор ГО «Пульс Країни» Віталій М’якінін, голови правління, бухгалтери, члени правління ОСББ міста.

 

Семінар-тренінг провів голова Асоціації підтримки об`єднань співвласників будинків м. Полтави Олег Тертишник.

 

Головною метою заходу було надати учасникам більше інформації з питань правової основи управління житловим будинком, фінансової діяльності, діловодства. У ході семінару опрацювали зміни в законодавстві, пов`язані з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, питання про оподаткування неприбуткових організацій (ОСББ), про встановлення загальнобудинкових вузлів обліку природного газу. Олег Тертишник роз’яснив порядок передачі технічної документації на будинок від попереднього балансоутримувача.

 

Представників ОСББ цікавило питання щодо порядку складання та схвалення кошторису, яке було детально обговорено на завершення семінару.

 

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна подякував голові Асоціації підтримки об`єднань співвласників будинків м. Полтави Олегу Тертишнику за інформативне навчання, побажав представникам ОСББ міста успіхів.