Представники органів місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію

13.02.2017, 13:27

10 лютого представники органів місцевого самоврядування Горішніх Плавнів завершили курс спеціалізованого короткострокового навчання «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування» та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

Навчання пройшло за 24 годинною програмою. 03 лютого керівники та спеціалісти структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету прослухали короткий теоретичний курс з ділового українського мовлення, який прочитала викладач Центру, начальник навчально-методичного відділу Лариса Дорошенко, та вдосконалили свої практичні знання та навички з правопису. 10 лютого - прослухали лекцію директора Державного архіву Полтавської області Валентини Гудим про належну організацію діловодства та правила архівного зберігання документів в органах місцевого самоврядування.

За підсумками навчання кваліфікацію підвищили 24 представники органів місцевого самоврядування. Отримані знання слухачі курсу вдосконалюватимуть під час практики.

Крім того, 10 лютого у великій залі Горішньоплавнівської міської ради для депутатів міської ради, представників структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, державних служб пройшов одноденний семінар з питань заповнення та подання електронних декларацій у 2017 році.  Навчання пройшли 107 осіб. У ході семінару викладач Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, головний спеціаліст відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської обласної державної адміністрації Станіслав Беньковський презентував присутнім механізм електронного декларування.  По закінченню навчання представник Центру відповів на найбільш типові запитання учасників семінару.