Привітали військовослужбовців та ветеранів

14.02.2017, 08:47

10 лютого територіальна громада Горішніх Плавнів на чолі з міським головою Дмитром Биковим привітала військовослужбовців та ветеранів з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На святковому заході були присутні секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, військовий комісар Горішньоплавнівського ОМВК підполковник Едуард Марченко.

 

Урочистості пройшли у малій залі міського Палацу культури і творчості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у боях воїнів в Афганістані та на Сході України.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав ветеранів Афганістану та інших «гарячих» точок, учасників бойових дій на Сході України, їх близьких та рідних із 28 річницею з Дня виведення військ з Афганістану, вручив пам’ятний подарунок. Очільник міста відзначив, що сьогодні військовослужбовці, ветеранибойових дій є уособленням мужності та яскравим прикладом військової доблесті та честі. Побажав усім міцного здоров'я й довгих років життя, миру, достатку, родинного благополуччя.

 

Прозвучали вітальні слова побратимам від голови міської спілки ветеранів Афганістану Володимира Рубана, який висловив вдячність органам місцевого самоврядування на чолі з міським головою Дмитром Биковим, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за фінансову підтримку та увагу.

 

Після короткої офіційної частини присутні насолодилися чудовою концертною програмою за участю творчих колективів Палацу культури і творчості.

 

15 лютого у Горішніх Плавнях з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заплановано загальноміське покладання вінків та квітів до пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам. За фінансової підтримки органів місцевого самоврядування буде організовано «польову кухню».