Апаратна нарада

14.02.2017, 14:48

13 лютого міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду. Присутніми були керівники та спеціалісти структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних закладів, організацій та установ.

 

Очільник міста повідомив, що 14 лютого в Горішніх Плавнях відбудеться нарада за головування заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Пругла щодо питань поводження з твердими побутовими відходами в області.

 

Дмитро Биков поінформував, що органи місцевого самоврядування й надалі планують впроваджувати інновації у сферу освіти. У 2017 році в дошкільні навчальні заклади міста вирішили розпочати придбання конструкторів LEGO. Також міський голова зазначив, що в поточному році в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 буде облаштовано новий кабінет зі сучасним програмним забезпеченням аналогічний лінгвістичному кабінету в СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, відкритий у грудні 2016 року.

 

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 10 лютого в малій залі Палацу культури і творчості пройшли загальноміські урочистості для ветеранів Афганістану, учасників бойових дій на Сході України. Міський голова відзначив високу громадянську активність членів ГО «Міська спілка ветеранів Афганістану» учасників бойових дій», подякував їм за дієву участь у житті територіальної громади.

 

Дмитро Биков повідомив, що 12 лютого 2017 року у Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні відбулися урочистості з нагоди 20-річного ювілею Полтавської місіонерської духовної семінарії. Божественну літургію очолив ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії митрополит Полтавський і Миргородський Филип. Піднесено молитву за мир в Україні.Того ж дня з нагоди свята у виставковій залі міста Горішні Плавні розпочала свою роботу історико-просвітницька виставка «За Ім’я Моє», де представлені відновлені архівні документи Народного комісаріату внутрішніх справ (НКВС) з особових справ та копії повних особових справ репресованих священиків і вірян Полтавщини, картини зруйнованих, реставрованих та новозбудованих храмів Полтавщини художника Володимира Кривого.

Начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак доповів про результати селекторної наради з питань вакцинації, проведеної 08 лютого разом із Департаментом охорони здоров’я ПОДА. Місто отримало 1074 доз вакцини ПРІОРІКС (кір, паротит, краснуха) для малюків. Профілактичні щеплення буде проведено згідно з встановленим графіком.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі та спортивні заходи, що будуть проведені в місті найближчим часом. 15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заплановано загальноміське покладання вінків та квітів до пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.