Засідання оргкомітету

29.06.2010, 09:09

21 червня у малій залі виконкому пройшов оргкомітет по організації та проведенню рок-фестивалю «Крок назустріч» та заходів до Дня Конституції.

Міський голова С.А.Супрун наголосив на тому, що всі міські служби мають з якнайбільшою відповідальністю підготуватись до цих заходів та дав доручення щодо їх організації.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська поінформувала присутніх про заходи, які будуть відбуватися в процесі підготовки та проведення фестивалю та Дня Конституції.

26.06.2010 року та 27.06.2010 року у м. Комсомольську Полтавської області зберуться прихильники рок – музики : 15 рок –гуртів з м. Комсомольська, Кременчука , Києва, Полтави, Житомира та м. Суми на молодіжний фестиваль – конкурс рок – музики «Крок назустріч». Основними гаслами фестивалю є: «Рок проти наркотиків!», «Молодь за здоровий спосіб життя!» та «Молодь обирає творчість!».

Організатором заходу є :

 1. Асоціація «Укртурінформінвест» (м. Київ);
 2. відділ культури і туризму виконкому Комсомольської міської ради;
 3. Палац культури і творчості;

Співорганізаторами заходу стануть:

 1. гурт «К92»;
 2. Громадська організація «Культ – тур»

Фестивалю буде надана широка інформаційна підтримка від :

 1. ТОВ «ЦВІТ «Фобос»;
 2. мережі музичних магазинів «МузТорг» (м. Київ);
 3. ТРК «ГОК»;
 4. газети «Телеекспрес»;
 5. газети «Телеекспрес +»;
 6. газети «Громадська думка»
 7. ОДТРК «Лтава» (м. Полтава)

26.06.2010 року у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться відбірковий тур. Кращі колективи, які за рішенням членів журі на чолі з головою журі Сергієм Архипчуком (м. Київ) пройдуть до фіналу, братимуть участь у заключному гала – концерті 27.06.2010 року на площі біля виконкому та будуть відзначені дипломами і пам’ятними подарунками.

27.06.2010 року на «Марсовому полі» (площа біля виконкому) прихильників рок – музики чекає великий гала – концерт за участю переможців рок – фестивалю «Крок назустріч» та гостей фестивалю: рок – груп з міста Суми та міста Полтави.

Директор фестивалю, начальник відділу культури і туризму, Ірина Зеленська, зазначає, що молодь міста Комсомольська та рок – музиканти фестивалю зробили крок назустріч один одному, який дав можливість відчути, що сьогодні молодь обирає здоровий спосіб життя!
28 червня на площі біля Палацу культури і творчості проходитимуть урочисті заходи, приурочені до Дня Конституції. З 19.00 розпочнуться виступи художніх колективів Палацу культури і творчості. Міський голова Сергій Супрун виголосить вітальну промову з нагоди свята. Продовжаться урочистості виступом ансамблю обласної філармонії «Полтава»