Фойє міського Палацу культури і творчості засяяло по-новому

17.02.2017, 10:50

У рамках виїзної наради, що відбулася 14 лютого, міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева відвідали Палац культури і творчості.

 

У ході наради обговорено нагальні проблемні питання та перспективи розвитку КП «Міський Палац культури і творчості». Дмитро Биков висловив вдячність народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за багаторічну фінансову підтримку комунального підприємства, завдяки якій Палац культури і творчості вважається перлиною міста Горішні Плавні.

 

Очільник міста проінспектував результати робіт із оформлення фойє Палацу. Поінформував, що у 2016 році в міському Палаці культури і творчості відновлено паркетне покриття підлоги у фойє на ІІ та ІІІ поверхах. Вартість проекту становить 250 тис. грн. Кошти на капітальну реконструкцію виділено з міського бюджету.

 

З міського бюджету додатково на оновлення інтер’єру фойє було виділено 250 тис. грн. За ці кошти реставрували дивани, придбали нові дзеркала, жалюзі, презентабельні мобільні хромовані стійки з червоними канатами для регулювання або обмеження руху людей під час масових культурно-мистецьких заходів. За кошти міського бюджету (160 тис. грн) також виконано капітальний ремонт аварійної ділянки покрівлі.

 

У цілому оновлене фойє Палацу культури і творчості має чудовий естетичний вигляд, створює приємну творчу атмосферу, додає гарного святкового настрою маленьким та дорослим відвідувачам. Загальна сума асигнувань склала близько 700 тис. грн.

 

Директор КП «Міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков подякував органам місцевого самоврядування за вкладені кошти у відновлення естетичного вигляду фойє та поповнення матеріально-технічної бази закладу. Зазначив, що тепер фойє має вигляд достойний найсуворіших критиків, висловив надію на підтримку наступних проектів.