Депутати міської ради провели засідання круглого столу з правоохоронними органами

20.02.2017, 13:46

17 лютого у малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання круглого столу за участі депутатів міської ради, заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Валерія Уманця та дільничних офіцерів поліції.

 

З ініціативою про проведення круглого столу виступили члени комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку, яку очолює депутат міської ради Світлана Нестеренко. На порядку денному засідання було питання щодо посилення роботи в напрямку запобігання злочинних проявів та правопорушень у місті. 

 

Начальник сектору превенції відділення поліції у Горішніх Плавнях Ігор Лайло представив дільничних інспекторів, доповів про обов’язки та задачі працівників сектору. Повідомив, що у зв’язку з реформуванням до складу сектору входять 10 дільничних інспекторів, інспектор із роз’яснювальної роботи, інспектор ювенальної превенції, інспектор з охорони громадського порядку, інспектор з дорожнього нагляду. Сьогодні в місті є в наявності 8 дільничних інспекторів.

 

Присутні обговорили питання порядку денного та механізми співпраці поліції та депутатів міської ради. У ході засідання начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Валерій Уманець окреслив проблеми кадрового забезпечення.  

 

Депутати міської ради акцентували увагу поліції на необхідності посилення роботи правоохоронних органів із забезпечення громадського порядку в місті.

 

Дільниці обслуговування дільничними офіцерами поліції Завантажити