Вітання міського голови з Днем Конституції

29.06.2010, 09:06

Шановні комсомольчани!

Щиро і сердечно вітаю вас з одним із найвизначніших державних свят – Днем Конституції України. Вже 14 років наша держава живе за своєю Конституцією. Для історії – не так вже й багато. Але своїм корінням Основний український Закон значно старший. Його глибина – у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.

Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії, адже вперше в нашій державі людина, її права і свободи, визнані найвищою цінністю Прийняття Основного Закону змінило життя України і кожного з нас. Конституція утвердила наші права і свободи, навіки закарбувала волю українського народу жити у власній незалежній, соборній, демократичній державі, закріпила ідеали справедливості та рівності, притаманні усім цивілізованим країнам світу.Нехай цей урочистий день наповнить наші серця гордістю за рідну державу, прагненням до єдності й порозуміння, вірою у світле майбутнє українського народу.

Бажаю Вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Нехай у ваших серцях не згасне віра у прекрасну долю нашого міста та України, а у родинах панують здоров'я, злагода, достаток.

Добра вам і щастя.

Міський голова Сергій Супрун