Вітання міського голови з Днем молоді

29.06.2010, 09:05

Дорогі наші юнаки і дівчата!

У день свята юності, краси, яке радісно відзначає наша молода країна, прийміть щирі сердечні вітання і побажання всього найкращого у вашому житті. Це свято особливе для кожного з нас, бо молодість – це не роки, молодість – це стан душі. Кожний із нас прагне себе повторити в нашій чудовій молоді, за якою майбутнє країни. А молодь Комсомольська гідна кращих слів похвали і подяки: вона активна, талановита, ініціативна, самодостатня, патріотична.

Людям старшого покоління, які чимало бачили і пережили на своєму життєвому шляху, дуже хочеться, щоб наша молодь була щаслива, щоб не розтратила даремно свій молодечий запал, ініціативу, романтичні ідеали, прагнення творити, будувати, шукати неповторне, цікаве, прогресивне. Адже молодь сприймає віяння нового життя по-своєму, по-особливому. Поєднуючи ентузіазм молодих з досвідом і знанням старшого покоління, переконаний, ми виправдаємо сподівання наших людей.

Тому з нагоди свята бажаю усім творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваша душа.

Зі свого боку, обіцяю підтримку у реалізації потенціалу молодого покоління задля досягнення високої мети - економічного добробуту та політичної стабільності України.

Успіхів Вам!

Міський голова Сергій Супрун