Сесія Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання

24.02.2017, 08:28

21 лютого за головування міського голови Дмитра Бикова у великій залі міської ради відбулася двадцята сесія Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання.

 

На пленарному засіданні були присутні 30 депутатів міської ради, представники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних організацій, закладів, установ, громадських організацій, правоохоронних органів, ЗМІ.

 

На початку засідання сесії з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані під час Революції Гідності, тих, хто склав своє життя в ім’я кращої долі українського народу.

 

Заслухали доповідь начальника фінансового управління Алли Говорун про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік, погодили проект рішення. Розподіл вільного залишку загального фонду (7 млн грн) здійснили по головних розпорядниках бюджетних коштів здебільшого на важливі соціальні потреби. Для відділу освіти направили бюджетні кошти для забезпечення кабінету іноземних мов мультимедійною дидактичною й лінгафонною системою у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та облаштування шкільної роздягальні у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Управлінню соціального захисту населення виділено кошти для надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Фінансовому управлінню перенаправлено 100 тис. грн - субвенція Кременчуцькій міській раді на виконання «Програми реабілітації дітей - інвалідів».

 

Розглянули проекти рішень житлово-комунального господарства про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства  та благоустрою міста Горішні Плавні на 2017 рік, Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки, Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2015-2017 роки. Депутати міської ради підтримали проекти рішень. Кошти на реалізацію програм із забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господарства, благоустрою міста, капітального ремонту житлового фонду ОСББ збільшено на 4,2 млн грн.

 

Розглянули також питання цивільного захисту та мобілізаційної роботи, економічного розвитку, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.