Вітання народного депутата України К.В.Жеваго

27.02.2017, 08:13

Шановні співробітники Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, ветерани виробництва!


У низці професійних свят 27 лютого – день народження Полтавського ГЗК – займає особливе місце. Професія гірника й металурга не без підстав вважається однією з найбільш почесних, тому люди, які присвятили цьому своє життя, користуються особливою повагою.

 

Продукція комбінату славиться високою якістю, оцінена й затребувана на вітчизняному та світовому ринках, служить надійною запорукою безпеки і стабільності держави, зростання добробуту українців. Незважаючи на економічні перипетії, Полтавський ГЗК продовжує ефективно працювати, вносячи свій вклад у соціальний і економічний розвиток Полтавського краю і країни в цілому. Ви домоглися відмінних результатів, беззаперечним доказом цього є продукція, яка користується величезним попитом у споживачів. За ці роки Полтавський ГЗК впевнено закріпився на ринку, потіснивши багатьох своїх конкурентів. Підприємство знають і поважають.

 

Шановні гірники, ви багато чого досягли, і вам є чим пишатися, але найголовніше – це наш колектив! Ви довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, що готові вирішувати найважчі завдання.

 

У цей святковий день хочу побажати всім працівникам підприємства та вашим близьким щастя, міцного здоров'я, успіху та благополуччя. Щоб справдились усі ваші сподівання, реалізувалися масштабні плани й починання!

 

З повагою народний депутат України Костянтин Жеваго