Зустріч із переселеною родиною до нашого міста

27.02.2017, 09:15

У малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч із переселеною до міста Горішні Плавні родиною села Єристівки Рєпіних Валентиною Олександрівною та Віктором Миколайовичем, у якій взяли участь міський голова Дмитро Биков, секретар міської ради Сергій Дорота, керуючий справами Світлана Калашнік, голова Кременчуцької районної держадміністрації Андрій Безкоровайний, голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, депутати Кременчуцької районної ради, представники ТОВ «Єристівський ГЗК», ЗМІ.

 

Міський голова Дмитро Биков, відкриваючи зустріч, зазначив, що у зв’язку із динамічним розвитком гірничо-видобувної галузі в регіоні і безпосередньо із розвитком нового Єристівського гірничо-збагачувального комбінату в наше місто й на територію Кременчуцького району розпочалося відселення жителів Єристівки. Родина Рєпіних оселилася в селі у 1986 році, переїхавши з Пермі. Хатина, у якій мешкала сім’я, стара, ще з довоєнних років. Міський голова привітав нових жителів нашого міста.

 

Начальник земельного відділу ТОВ «Єристівський ГЗК» Микола Полюхович розповів про роботу підприємства з питань переселення жителів Єристівки, де враховується думка кожного мешканця. Значна частина єристівців хочуть жити у приватних будинках, інші – переїхати до Горішніх Плавнів, міста, яке розвивається, де життя йде в руслі прогресивного економічного розвитку. Микола Полюхович привітав родину Рєпіних.

 

Від імені Горішньоплавнівської міської ради, ТОВ «Єристівський ГЗК», Кременчуцької районної держадміністрації, Кременчуцької районної ради Валентині Олександрівні та Віктору Миколайовичу Рєпіним вручили подарунки з турботою про родину.

 

До поздоровлень приєднався і голова Кременчуцької районної держадміністрації Андрій Безкоровайний, наголосивши на оперативності роботи Єристівського ГЗК з питань переселення жителів Єристівки з аварійних будинків, подякував керівництву ТОВ за розуміння, підтримку, піклування про мешканців. Від імені Кременчуцької районної держадміністрації привітав родину, побажавши здоров’я, тепла і всього найкращого.

 

Голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа підкреслив, що Єристівський ГЗК, не дивлячись на складну суспільно-політичну й економічну ситуацію в країні, проблеми людей, які живуть в аварійних домівках, почув уже сьогодні й почав їх вирішувати. Привітав родину від себе особисто й від депутатського корпусу із новою квартирою, побажав жити якнайкраще й довго. Подякував керівництву Єристівського ГЗК за виконання соціальних домовленостей і програм.

 

Віктор Миколайович і Валентина Олександрівна від душі подякували усім за допомогу, за надану можливість пожити в гарних умовах у квартирі, яка подобається і розташована в гарному мікрорайоні, де все поруч: і магазин, і відділення сімейної медицини.

 

На завершення зустрічі міський голова Дмитро Биков побажав успіхів, щоб усе склалося. «Наші двері завжди відкриті, якщо будуть якісь проблеми – звертайтеся! Ми ще не раз зустрінемося!»