27 лютого в Горішніх Плавнях - день випуску першої тонни залізорудного концентрату

28.02.2017, 08:32

Щороку 27 лютого громада Горішніх Плавнів відзначає особливу пам’ятну дату - день випуску першої тонни залізорудного концентрату на містоутворюючому підприємстві ПрАТ «Полтавський ГЗК». Цей день увійшов в історію як день народження Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

 

Традиційно в цей день святкові вітання приймає трудовий колектив гірничо-видобувного підприємства. З особливою увагою та повагою територіальна громада ставиться до першопрохідців – людей, які будували комбінат та розвивали виробництво.  

 

24 лютого з нагоди свята для них організовано урочисту зустріч в кінолекційній залі музею. Привітати старійшин міста членів Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» і Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК» з черговою річницею завітав міський голова Дмитро Биков. У вітальній промові очільник міста відзначив доленосну роль першозасновників підприємства, висловив вдячність першопрохідцями за тісну співпрацю сьогодні, побажав міцного здоров’я, достатку та благополуччя в родинах.

 

Викладачі та учні міської музичної школи під керівництвом директора Анатолія Головні подарували присутнім чудову концертну програму живої музики та гарний святковий настрій. У кінолекційній залі музею також організовано виставку полотен нашого земляка, відомого сучасного художника Володимира Проклова, серед численних робіт якого представлено й міські пейзажі минулого та сьогодення. На завершення зустрічі завідувач музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів висловив вдячність першопрохідцям за участь у заході та запропонував гостям поспілкуватися в теплій невимушеній атмосфері за чашкою чаю. Частування організовано за фінансової підтримки ПрАТ «Полтавський ГЗК».