Апаратна нарада міського голови

1.03.2017, 11:26

27 лютого міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду, де розглянули низку актуальних питань життєдіяльності міста упродовж останніх двох тижнів.

 

Міський голова представив колегам нових спеціалістів, які перемогли у конкурсі на заміщення вакантних посад: Володимира Пазинича, спеціаліста І категорії сектору фізичної культури і спорту відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради, та Ольгу Загоскіну, головного спеціаліста відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому.

 

Очільник міста прокоментував результати форуму з питань поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) у регіоні, що відбувся в Горішніх Плавнях 14 лютого за участі заступника голови Полтавської ОДА Олега Пругла та начальника управління ЖКГ Полтавської ОДА Едуарда Реви. З метою обмеження шкідливого впливу сміттєзвалищ на навколишнє природне середовище запропоновано до розгляду обласну програму з реформування та оптимізації механізмів поводження з відходами, що передбачає створення субрегіонів для реалізації Субрегіональної стратегії поводження з ТПВ на території Полтавської області. Стратегія включає будівництво на Полтавщині сортувальних станцій та 4 сучасних полігонів. Дмитро Биков відзначив важливу екологічну роль проекту для міста. Зазначив, щоб забезпечити належне поводження з твердими побутовими відходами, необхідно здійснити санацію частини існуючого сміттєзвалища, встановити сортувальну лінію. ТПВ можна буде переробляти в паливні брикети (RDF) й використовувати як недороге альтернативне паливо для твердопаливних котелень.

 

Дмитро Биков повідомив, що за підсумками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН переможцями стали 25 юних науковців з Горішніх Плавнів, 8 з них зайняли І місце. Гарні результати у 2017 році показали учасники олімпіад, які принесли в місто 68 перемог.

 

Міський голова прокоментував результати роботи соціальних служб міста. Станом на 27.02.2017 кількість отримувачів житлових субсидій склала 11 937 осіб. За січень-лютий 2017 року субсидії отримали 700 чоловік. У рамках підтримки учасників бойових дій на Сході України матеріальну допомогу виплачено 13 особам на загальну суму 21 тис. грн. Станом на 27 лютого 2017 року в місті перебуває 1077 внутрішньо переміщених осіб, 21 особа (10 сімей) проживає в готелі «Славутич».

 

Дмитро Биков зауважив, що в місті ведеться активна підготовка до літнього оздоровлення дітей у 2017 році. На оздоровлення дітей у 2017 році з міського бюджету виділено 520 тис. грн, з обласного – 301 тис. грн. За рахунок міського бюджету безкоштовні путівки в ДСОЦ «Горизонт» зможуть отримати 15 дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, та 10 дітей з обмеженими фізичними можливостями. Працівникам бюджетної сфери буде запропоновано оздоровити дітей в ДСОЦ «Горизонт» за 30% батьківської доплати вартості путівки. За кошти обласного бюджету та батьківською доплатою 10-15% планують оздоровити дітей пільгових категорій. За рахунок коштів Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, буде забезпечено путівками в ДСОЦ «Горизонт» безкоштовно.

 

Очільник міста анонсував засідання круглого столу щодо обговорення заходів, спрямованих на зменшення онкологічних захворювань, заплановане 02 березня в місті Горішні Плавні. До участі в заході запрошено ведучих спеціалістів-онкологів регіону.

 

25 лютого на Театральній площі міста відбулося святкування Масляної за участі дитячих колективів ЦДтаЮТ, фольклорного ансамблю «Свекрушеньки» (ТЦСО «Калина»), творчих колективів ПКіТ, гостей свята – кавер-гурту «Бен Джойс». Міський голова зазначив, що у 2017 році планується відновити в місті проведення Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Сьогодні свою готовність взяти участь у фестивалі підтвердили фольклорні колективи з Північного Кіпру, Індії, Ізраїлю, Чехії, Франції, Польщі, Туреччини.

 

Дмитро Биков відзначив значущі спортивні досягнення горішньоплавнівців на всеукраїнському рівні. Вихованка ДЮСШ №1 Анастасія Мельник (тренер Ігор Горяшин) стала срібною призеркою національних змагань на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 18 років. Днями спортсмени з кульової стрільби Олексій Хабаров, Андрій Сировня, Владислав Ковтун (заслужений тренер України Євген Безпалько та тренер Віктор Недбайло) здобули перемогу на відкритому чемпіонаті України у Львові. Олексій Хабаров встановив новий рекорд України у вправі ГП-6, набравши 248,5 очок. Міський голова подякував спортсменам та їх наставникам за перемогу, побажав нових високих результатів.