З Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком обговорено проекти з демократичного врядування та розвитку міст

3.03.2017, 08:24

01 березня в Полтавській міській раді відбулася офіційна зустріч керівників органів місцевого самоврядування міст Полтава, Миргород, Кременчук та Горішні Плавні з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком та представниками Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). На завершення офіційного прийому було організовано інформаційне засідання.

 

Участь у заході від міста Горішні Плавні взяли міський голова Дмитро Биков, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова.

 

Учасники зустрічі розглянули стан впровадження ініціатив Проекту ПРОМІС у містах-партнерах. Обговорили умови та порядок розробки й впровадження проектів з демократичного врядування та розвитку міст за сприяння та співфінансування Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС. Експерти Проекту ознайомили представників міст-партнерів з напрямками таких ініціатив, серед яких можуть бути проекти з підвищення комфортності обслуговування населення в Центрах надання адміністративних послуг, ініціативи, спрямовані на залучення громадян до врядування та проекти з покращення якості надання послуг вимушено переміщеним особам. При цьому особливий наголос було зроблено на врахуванні пріоритетів гендерної рівності та екологічної збалансованості при впровадженні проектів.

 

До відома:

•  Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

•  ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади з квітня 2015 року до грудня 2020 року.

•  У 2017 року Проект ПРОМІС розпочав розподіл коштів Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку. Фонд призначений допомогти містам-партнерам реалізувати ініціативи, які відображають пріоритети міст у сфері врядування, маркетингу і брендингу, надання адміністративних послуг з метою підвищення ефективності ОМС у впровадженні відкритого демократичного врядування та задля підвищення рівня прозорості та партисипативності процесу прийняття рішень. Фондом передбачається надання фінансової підтримки на впровадження проектів у кожному з міст-партнерів у розмірі до 400 000 тисяч гривень. Передбачається, що дана фінансова підтримка буде спрямована на впровадження не більше як двох проектів у кожному з міст-партнерів Проекту. Фінансова підтримка в рамках Фонду надаватиметься містам на умовах співфінансування, що передбачає фінансовий та нефінансовий внесок виконавців і партнерів на реалізацію проекту. Відбір заявок міст-партнерів розпочнеться 1 травня, а безпосередня імплементація ініціатив уже  в липні 2017 року.

 

 

За матеріалами сайту pleddg.org.ua