Допомога для дітей Авдіївки

3.03.2017, 08:38

24 лютого 2017 року у великій залі Палацу культури і творчості з благословення Високопреосвященнійшого Митрополита Полтавського та Миргородського Філіпа відбувся благодійний концерт протодиякона Олександра Дубового.

На вечір романсу завітали сотні містян, а виступ соліста Полтавської філармонії протодиякона Олександра Дубового став культурною подією в Горішніх Плавнях. Неймовірна атмосфера тепла і позитивних емоцій панувала в залі. Із сцени йшла потужна хвиля позитивної енергії та добра.

Свій концерт Олександр Дубовий присвятив дітям Авдіївки. Допомагали йому у зборі коштів студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії у співпраці з відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради.

Зібрано 6 496 (шість тисяч чотириста дев’яносто шість) грн, які перераховано на рахунок Благодійного фонду ООН «Карітас Краматорськ», з поміткою «Дітям Авдіївки». Це релігійна благодійна міжнародна організація, яка має позитивну багаторічну репутацію й опікується постраждалими від бойових дій в Донецькій та Луганській областях.

Дякуємо всім, хто проявив людяність та співчуття і надав кошти для підтримки тих, хто зазнав важких психологічних і фізичних втрат через війну.

 

Начальник відділу у справах сім’ї
та молоді Тетяна Оробченко