Увага! Стартує мистецький фестиваль «Дніпрова хвиля»

3.03.2017, 13:33

Уже котрий рік поспіль під патронатом міського голови в нашому місті проводиться мистецький фестиваль-конкурс «Дніпрова хвиля». Метою фестивалю є виявлення й підтримка юних талантів та розвиток міських творчих колективів.

Тож запрошуємо всіх талановитих і обдарованих дітей міста взяти участь у відбіркових турах, що будуть проходити 24 березня з 9.00 до 16.00 години у великій залі ПК і Т.

У фестивалі беруть участь: солісти-вокалісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі та хореографічні колективи спортивно-бальної, естрадної й народної спрямованості, театри моди й танцю, циркові колективи, представники різних суб-культур (реп, хір-хоп, брейк-данс та ін.).

Вік учасників – від 6 до 20 років. Для участі у відбіркових турах фестивалю учасники заповнюють і подають заявки встановленого зразка, заклад готує та подає разом із заявками від колективів програму виступу своїх учасників. Заявки на участь подаються до відділу культури, спорту і туризму до 17 березня.

Підсумки мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля» будуть оголошені 21 квітня під час заключного гала-концерту учасників фестивалю та церемонії нагородження. У кожному жанрі й віковій категорії будуть визначені переможці, що посіли І, ІІ та ІІІ місце, які отримають від міського голови дипломи лауреатів фестивалю та пам’ятні подарунки. Інші учасники, які також будуть відібрані членами журі для участі у гала-концерті, стануть дипломантами фестивалю.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу культури, спорту і туризму (вул. Миру, 22).

 

Відділ культури, спорту і туризму