Засідання виконавчого комітету

7.03.2017, 13:30

Минулого тижня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Засідання провів міський голова Дмитро Биков.

 

Члени виконавчого комітету розглянули питання про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за 2016 рік. Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Лариса Матієнко повідомила, що упродовж звітного періоду до виконавчого комітету звернулося 6955 громадян, порушено 2315 проблемних питань, найбільшу частку з яких складають питання соціального характеру (61%). Актуальними залишаються питання комунального господарства (16%). 60% звернень вирішено позитивно, на 35% запитів надано аргументовані роз’яснення, 5% звернень знаходяться в роботі. За 12 місяців 2016 року до органів влади вищого рівня надійшло 139 звернень від мешканців міста стосовно питань призначення субсидій, покращення житлових умов, інше. Інформацію про роботу зі зверненнями громадян у 2016 році взяли до відома.

 

Завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко доповіла про підсумки виступів спортсменів міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях за 2016 рік. У ДЮСШ міста під керівництвом 48 тренерів займаються 1767 спортсменів. За 2016 рік вихованці ДЮСШ міста завоювали 659 призових місць на обласних змаганнях, 217 призових місць на всеукраїнських.

 

Головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр прозвітував про роботу в напрямку забезпечення профільних відділень міської лікарні препаратами крові для екстреної та невідкладної допомоги. Інформацію про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові по м. Горішні Плавні на 2017 рік взято до відома, затверджено плани та графіки роботи.

 

Розглянули проекти рішень «Про організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах міста», «Про черговий призов громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу».

 

Опрацювали питання проведення конкурсу з благоустрою багатоквартирних будинків міста на звання «Будинок найкращого благоустрою міста Горішні Плавні». Затвердили Положення про конкурс та склад конкурсної комісії. Міський голова Дмитро Биков звернувся до ЗМІ з проханням широко висвітлити інформацію про проведення міського конкурсу з благоустрою багатоквартирних будинків.

 

Керівники Центру ПМСД, КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», КЖЕП № 4, КП готелю «Славутич» поінформували членів виконавчого комітету про результати фінансово-господарської діяльності за 2016 рік.

 

Затвердили регламент, склад комісій, комітетів та рад виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання та положень про них в новій редакції.

 

Керуючий справами виконкому Світлана Калашнік доповіла про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області у 2016 році. Зазначила, що упродовж звітного періоду розглянуто 137 протоколів, з них 52 протоколи складено щодо правопорушень державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою міста, 38 протоколів – порушень правил утримання собак і котів. Світлана Калашнік зауважила, що актуальними залишаються питання порушення громадянами правил вигулу собак, дотримання громадянами тиші.

 

У ході засідання виконавчого комітету заслухали питання управління соціального захисту населення, зокрема про забезпечення в місті реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення. Опрацювали питання служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури і містобудування.