Виїзна нарада міського голови

10.03.2017, 11:38

09 березня міський голова Дмитро Биков у ході виїзної наради проконтролював хід виконання робіт з реконструкції дороги на дільниці від вул. Конституції до готелю «Славутич».

 

Міський голова поінформував про деталі даного проекту. Зазначив, що впровадження проекту розпочато у 2016 році. Сьогодні на ділянці встановлено фігурну огорожу, що відділяє проїжджу частину від тротуару, розпочато роботи з облаштування дороги якісною дорожньою плиткою. Згідно з інформацією виробника строк експлуатації плитки становить 10-15 років. Бруківка уздовж набережної не просто змінить зовнішній вигляд набережної та прикрасить рекреаційну зону міста. На реалізацію проекту з міського бюджету виділено кошти на суму 4 млн грн, з обласного бюджету - 1,5 млн грн, виділені за сприяння депутата Полтавської обласної ради від нашого міста Андрія Пісоцького.

 

Очільник міста зазначив, що паралельно на цій ділянці проводиться заміна водогону. Технічний директор КП «ВУВКГ» Олексій Гайдабура зауважив, що відповідна ділянка трубопроводу вважається аварійною та найбільш проблемною в місті. Роботи виконуються за власні кошти підприємства в рамках інвестиційної програми, прийнятої на сесії Горішньоплавнівської міської ради в лютому 2017 року. Орієнтовна вартість проекту із заміни водогону склала 1,2 млн грн.

 

Дмитро Биков також повідомив, що в перспективі старі опори освітлення будуть замінені на більш сучасні та естетичні. З часом тут буде виконано благоустрій території.